Зарахування учнів

Комунальний  заклад

«Загальноосвітній ліцей  м. Покров Дніпропетровської області»

Наказ

Від 16.09.2019 року                                                                                                                                               №  218

Про зарахування здобувачів освіти

до КЗ «Ліцей»

З метою якісної підготовки до прийому дітей до  КЗ «Ліцей» та задоволення потреб громадян в освітніх послугах для дітей дошкільного та шкільного віку, на виконання рішення виконавчого комітету  Покровської  міської ради Дніпропетровської області від 28.08.2019 № 351 «Про затвердження переліку документів для зарахування дітей до закладів освіти міста», наказу Міністерства освіти і науки України  від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування  та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого в Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 за №564/32018 та керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», «Про місцеве самоврядування в Україні»

НАКАЗУЮ:

1.Здійснювати зарахування дітей до КЗ «Ліцей» виключно згідно з переліком документів для зарахування  дітей до закладів освіти міста, затвердженимрішенням виконавчого комітету  Покровської  міської ради Дніпропетровської області від 28.08.2019 № 351

(Додаток 1)

2. Взяти до відома та використовувати у роботі зразки заяв про зарахування дітей до закладів освіти

(Додаток 2)

3. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Т.Г. Тимофєєвій, О.Ю. Устимчук  розмістити інформацію щодо переліку документів для зарахування дітей до КЗ «Ліцей» на сайті закладу, сторінках у соцмережах та на інформаційному стенді для батьків здобувачів освіти, та провести роз’яснювальну роботу серед педагогічних працівників закладу.

4. Секретар-друкарці КЗ « Ліцей» Н.М. Кожевнік суворо виконувати вимоги щодо оформлення особових справ та інших документів при зарахуванні та відрахуванні учнів  закладу.

5.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор КЗ «Ліцей»                                                                                                                                                       Л.В. Фесенко

Перелік документів

для зарахування дітей шкільного віку

до закладів загальної середньої освіти міста