харчування

УВАГА ! з 02.09.2019р. БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ НАДАЄТЬСЯ:
  • Безкоштовне харчування (сніданок) надається  усім учням 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста за рахунок коштів місцевого бюджету вартістю – 6,00 грн. на день.
  • Безкоштовне харчування (обід) для дітей пільгових категорій:
  • - діти,що виховуються в сім’ях, 4-ро і більше неповнолітніх дітей;
  • - діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • - діти з малозабезпечених сімей; діти з родин, в яких склалися складні життєві обставини;
  • - діти загиблих батьків під час  дій в  АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб),які є вихованцями груп продовженого дня (1-4 класи) закладів загальної середньої  освіти міста за рахунок коштів місцевого бюджету вартістю – 6,00 грн.
  • Безкоштовне харчування(сніданок) дітей пільгових категорій:
  • -діти– сироти, діти, позбавлених батьківського піклування,
  • - діти з малозабезпечених сімей,
  • - діти, батьки яких є учасниками дій в АТО, та дітей загиблих батьків під час дій в АТО,
  • - діти з родин, в яких склалися складні життєві обставини,- діти з числа внутрішньо переміщених осіб) які є учнями 5-11 класів вартістю 6,00 грн.на день
  • - дітей постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи вартістю 6,00 грн.на день.
  • Харчування учнів за батьківські кошти з 02.09.2019 року:

• - одноразове харчування (сніданок) вартістю – 6,00 грн. та 3,00 грн. на день,
    • - обід груп продовженого дня – 6,00 грн. на день,
    • -  учням 1-А та 1-Б класу полуденок вартістю – 3,00 грн.(на базі КЗ «НВК №1»)
Увага!  з 01.02.2019 року по 01.06.2019 року
  • Безкоштовне харчування (обід)  для дітей пільгових категорій(діти,що виховуються в сім’ях, 4-ро і більше неповнолітніх дітей; діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;діти з малозабезпечених сімей; діти з родин, в яких склалися складні життєві обставини; діти загиблих батьків під час  дій в  АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб),які є вихованцями груп продовженого дня (1-4 класи) закладів загальної середньої  освіти міста за рахунок коштів місцевого бюджету вартістю – 6,00 грн.
  • Безкоштовне харчування(сніданок) дітей пільгових категорій(діти– сироти, діти, позбавлених батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей,- діти, батьки яких є учасниками дій в АТО, та дітей загиблих батьків під час дій в АТО,- діти з родин, в яких склалися складні життєві обставини,- діти з числа внутрішньо переміщених осіб) які є учнями 5-11 класів вартістю 6,00 грн.на день
  • та дітей постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи вартістю 3,00 грн.на день.
Харчування учнів за батьківські кошти з 01.02.2019 року:

• - одноразове харчування (сніданок) вартістю – 6,00 грн. та 3,00 грн. на день,
  • - обід груп продовженого дня – 6,00 грн. на день,
  • -  учням 1-А класу полуденок вартістю – 3,00 грн.(на базі КЗ «НВК №1»)