Теоретичний матеріал

РЕКОМЕНДАЦІЇ для роботи над дослідно-експериментальною програмою за темою «Формування механізмів трансформації регіональної системи освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку на термін 2009-2015 рр.»

ПРОГРАМА дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування механізмів трансформації регіональної системи освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку на термін 2009-2015 рр.»

Стратегія сталого розвитку України

Теоретичний матеріал до модулю 3.

Тема 3.1. Освіта для сталого розвитку як система освітніх інновацій

АНКЕТУВАННЯ ПЕДАГОГІВ ШКОЛИ

”ГОТОВНІСТЬ УЧИТЕЛЯ ДО ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ”

Екологічнаосвіта як складовачастина стратегії сталого розвитку

ІНФОРМАЦІЯ про роботу по впровадженню у закладі комплексної програми «Освіта для сталого розвитку»

Модель науково-методичної роботи випереджаючій освіти у школі для сталого розвитку

Національна доповідь України про стан виконання положень ''Порядку денного на ХХІ століття'' за десятирічний період (1992 - 2001 рр.)

Основні завдання освіти в галузі сталого розвитку

Перелік компетентностей учня – випускника комунального закладу

«Загальноосвітній ліцей м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»