Про обмеження доступу до КЗ « Ліцей» сторонніх осіб

Н А К А З

29 січня 2019                                                м. Покров                                                     № 37

Про обмеження доступу до

КЗ « Ліцей» сторонніх осіб

та забезпечення безпечних умов
для  учасників освітнього процесу

На виконання ст.53, 54 Закону України «Про освіту», ст.153 Кодексу законів про працю України, наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 року № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», листа МОН України від 04.09.2014 року № 1/9-444 «Про забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів», наказу УО від 29 січня № 32 «Про обмеження доступу до закладів освіти сторонніх осіб та забезпечення безпечних умов  для учасників освітнього процесу» та з метою запобігання будь-яким терористичним загрозам, психологічному та фізичному насильству, приниження честі та гідності, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю, створення безпечних умов, забезпечення рівних прав   і свобод усіх учасників освітнього процесу закладу

НАКАЗУЮ:

1.Заборонити перебування сторонніх осіб на території КЗ «Ліцей» без попереднього погодження  з управлінням освіти, адміністрацією закладу.

2.Продовжити цілодобове чергування в вестибюлі ліцею з метою контролю та недопущення  перебування у приміщеннях закладу сторонніх осіб.

3. Призначити відповідальних осіб за створення безпечних умов під час освітнього процесу:

- черговий адміністратор  з 8.00 до 17.00

понеділок – Л.В.Фесенко,

вівторок – О.Ю.Устимчук,

середа – Т.Г.Тимофєєва,

четвер – Н.В.Щеднова,

п’ятниця – О.В.Степаненко;

- черговий  по вестибюлю протягом робочих днів тижня:

з    7.00 по 15.00 - Л.С.Бєлікова,

- з 15.00 до 19.00 – В.О. Піпіч;

- субота, неділя з 7.00 до 19.00 – Т.П.Сержан;

- щодоби з 19.00 до 7.00 – сторожі О.Ю.Малишев, І.А.Прус згідно графіку.

4.Обмежити доступ сторонніх осіб на територію закладу.

5. Продовжити вести  журнал  відвідування, записуючи дані відвідувача, мету його візиту та забезпечити супровід даної особи до кабінетів адміністрації закладу або здійснити виклик учителя, до якого прийшов відвідувач, через чергового учня.

1. Забезпечити пропуск осіб, які відвідують заклад освіти за службовою необхідністю, при пред’явленні документа, що засвідчує особу, за погодженням з керівником закладу (особою, що його замінює) і записом в «Журналі обліку відвідувачів».

7.Проводити фото-, кіно-, теле- та відео зйомки лише за письмовою або усною (чітко вираженою) згодою учасників освітнього процесу відповідно до ст. 307 Цивільного кодексу України.

8.Тримати центральний  вхід до закладу під постійним  наглядом.

9.Класним керівникам 1-11-х класів та вчителям-предметникам

КЗ « Ліцей»:

9.1. Рекомендувати батькам не приходити до закладу освіти з крупногабаритними сумками чи валізами.

9.2. Забезпечити зустріч адміністрації закладу з батьками з особистих питань за умови  домовленості з представниками адміністрації  та  записом в «Журналі обліку відвідувачів».

9.3. Забезпечити зустріч учнів закладу першого ступеня у вестибюлі  з 800 до 825. Після закінчення навчальних занять (згідно з розкладом) виводити  учнів  з приміщення класу у вестибюль закладу до гардеробу та передавати їх батькам.  Учнів, які самостійно йдуть додому, відпускати тільки за заявою батьків.

9.4. Не  відпускати учнів з уроку без поважних причин та без дозволу адміністрації закладу. Врахувати, що причинами звільнення учнів з уроку можуть бути довідка  медичної сестри закладу  чи  заява батьків.

10.Встановити такі вимоги до відвідування КЗ «Ліцей» батьками учнів:

10.1.Дозволити  батькам учнів 1-11-х класів, особам, що їх замінюють, родичам  здобувачів освіти приходити до закладу за необхідності   та з особистих питань за умови домовленості з представниками  адміністрації

10.2.  Рекомендувати батькам під час освітнього процесу очікувати на учнів тільки у вестибюлі закладу.  У разі виникнення  необхідності термінової зустрічі  з дитиною чи учителем повідомити про це чергового адміністратора та/або чергового з пропускної системи.

10.3. У разі, якщо під час освітнього процесу виникли певні проблеми зі здоров’ям дитини, безперешкодно дозволити батькам зустрітись із дитиною,  вказавши причину.

10.4. Заборонити батькам відволікати учителів та учнів телефонними   дзвінками  під  час уроків (за виключенням надзвичайних і термінових ситуацій)

11. Заступнику директора з НВР Н.В.Щедновій:

11.1. Обговорити на засіданні ШМО класних керівників та тримати на контролі виконання класними керівниками вимог наказу;

11.2. Розмістити текст даного наказу на сайті закладу.

12.Координацію роботи по виконанню даного наказу покласти на чергових адміністраторів та завідуючого господарством Г.І.Зіненко, контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор КЗ «Ліцей»                                                                                             Л.В.Фесенко