Про призупинення освітнього процесу

Комунальний заклад

«Загальноосвітній ліцейм.Покров Дніпрпетровської області».

Наказ

Про призупинення освітнього процесу

В КЗ «Ліцей» з 03березня 2018р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 18.10.2006 року №702 «Про режим роботи загальноосвітніх навчальних закладів», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  від 07.06 2017 року №1\9-315 «Про структуру 2017-2018 навчального року», на підставі рішення позачергового засідання міської комісії  з питань ТЕП та НС м. Покров  від 02 березня 2018 року (протокол №5), наказу управління освіти Покровської міської ради від 02.03.2017р. № 89 «Про призупинення освітнього процесу  у закладах освіти міста» та з метою дотримання режиму газоспоживання і забезпечення надійного та безперебійного електро-газопостачання у період погіршення погодних умов

НАКАЗУЮ:

1.Призупинити освітній процес у КЗ « Ліцей» з 03 березня 2018 року  по 11 березня 2018 року .

2.Заступникам директора О.Ю.Устимчук, Л.О.Гродецькій:

2.1. Провести відповідні заходи щодо запровадження дистанційного навчання   на період призупинення освітнього процесу.

2.2. Забезпечити відпрацювання робочого часу працівниками згідно складеного графіку по закладу відповідно до індивідуальних творчих завдань.

3. Класним керівникам 1-11-х класів:

3.1. Проінформувати батьківську та учнівську громадськість про призупинення освітнього процесу у закладі освіти.

02.03.2018р.

3.2. Провести інструктажі з правил поведінки у побуті, дотримання правил ТБ під час перебування учнів вдома протягом 03-11 березня 2018р.

3.2. Підтримувати зв'язок з сім'ями пільгових категорій, надавати консультації батькам учнів класу стосовно дистанційного навчання.

4. Вчителям-предметникам КЗ «Ліцей»:

4.1.Виставити на сайт закладу теми та завдання для самостійного опрацювання учнями.

4.2.Підтримувати онлайн або мобільний зв'язок з учнями для надання консультативної допомоги.

4.3.Виконати індивідуальні творчі завдання.

5.Завгоспу закладу Г. І Зіненко:

5.1.Знизити споживання природного газу до максимально можливих обсягів.

5.2. Забезпечити щоденний контроль за роботою котельні та рівнем споживання газу.

5.3.Терміново повідомляти  директора ліцею та УО про нестандартні ситуації, що виникають у роботі закладу.

6.  Надати інформацію до управління освіти про проведені заходи щодо виконання даного наказу 05.03.2018р. до 10.00.

О.Ю.Устимчук.

7.Н.М.Кожевнік розмістити даний наказ на сайті КЗ «Ліцей».

8.Координацію дій щодо виконання даного наказу покласти на заступниківдиректора О.Ю.Устимчук, Л.О.Гродецьку, завгоспа Г.І.Зіненко,контроль залишаю за собою .

Директор КЗ «Ліцей»                   Л.В.Фесенко