ІНСТРУКЦІЯ під час проведення ремонтних робіт та планової реконструкції

Розроблено                                                                                            Затверджено

Заступник директора з НВР                                                                 Директор КЗ «Ліцей»

______ Н.В.Щеднова                                                                              ________ Л.В.Фесенко

«25» січня  2019 р.                                                                               «25» січня  2019 р.

ІНСТРУКЦІЯ  № 24

під  час проведення ремонтних робіт та планової реконструкції

1. Загальні вимоги безпеки

1.1.  Дія Інструкції поширюється на всіх  учасників  освітнього  процесу

1.2. Інструкція розроблена на підставі ПОЛОЖЕННЯ про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017  №1669

1.3. Всі учасники освітнього процессу  повинні знати правила безпечної поведінки  під  час ремонтних  робіт, реконструкції  закладу.

2. Вимоги безпеки перед початком роботи

2.1. До початку проведення робіт слід впевнитися у наявності і наповнюванні аптечки.

2.2.Підготовку до проведення ремонтних робіт слід розпочати з:

- прослуховування    інструктажу  з техніки  безпеки  та  безпеки  життєдіяльності;

- огороджування  місця виконання робіт;

2.3. Необхідно створити умови, що не дозволяють випадкового попадання дітей, сторонніх осіб у зону проведення робіт.

3. Вимоги безпеки у аварійних ситуаціях

5.1. Забороняється  дітям  брати участь  у ремонтних роботах, заходити  за  огорожу, спостерігати  за проведенням робіт тощо.

5.2. При виникненні аварійної ситуації необхідно негайно  доповісти про те, що сталося керівнику закладу, класному керівнику, вчителю;  дорослим  огородити небезпечну зону.

5.3. При виявленні пожежі негайно повідомте  класного керівника, вчителя, адміністрацію, пожежну охорону; діяти  за схемою евакуації.

5.4. Якщо в стали свідком  нещасного випадку,  негайно повідомте  класного керівника, вчителя, адміністрацію.  При необхідності  необхідно викликати “швидку допомогу” за тел. 103.