спортивні досягнення

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІСЬКИХ ЗМАГАНЯХ БАСКЕТБОЛЬНУ КОМАНДУ ЛІЦЕЇЮ!

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и ребенок

ВІТАЄМО!

Олександра Шаповала, учня 8-А класу з перемогою у Кубку України з таїландського боксу!

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и баскетбольная площадка

ВІТАЄМО!
У Турції на Чемпіонаті з Муай Тай серед юнаків Нікіта Захарченко, учень 8-А класу виборов ЗОЛОТО та став чемпіоном світу!

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди на сцене и люди стоят

Традиційно 27 вересня ліцей долучається до святкування Всесвітнього дня туризму.
- Зустріч з видатними туристами м.Покров та туристами-аматорами;

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят

Участь у туристичному квесті до Всесвітнього дня туризму учнів 4-А класу.

На изображении может находиться: 10 человек, в том числе Наталья Дяченко, люди улыбаются, люди стоят

Відкриття у ліцеї олімпійського тижня (09 вересня - 13 вересня 2019р.) розпочалося з пізнавальних спортивних змаганнь «Веселі старти». П'ятикласники продемонстрували свою спортивну підготовку, цікаво та з користю провели свій час, тому що спорт не просто сприяє покращенню фізичного здоров’я, але й дарує позитивні емоції та заряд гарного настрою усім, хто ним займається.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка ÐÐ° изображении может находиться: один или несколько человек и баскетбольная площадка

4-5 червня відбулися учбово-польові збори та

учнів 10-А класу, під керівництвом О.Л.Казаріна.На данном изображении может находиться: 1 человек

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ребенок и на улице

17.05.19.Учні 7-А класу взяли активну участь та вибороли ІІІ місце у міських змаганнях "Старти надій"

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят, обувь и на улице

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ команду "ЧАЙКА" КЗ "Ліцей".
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) гартує молоде покоління патріотів.
В умовах становлення національної самосвідомості українців одним із найголовніших пріоритетів у КЗ "Ліцей" є патріотичне виховання молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЇСТІВ, ЯКА ЗАЙНЯЛА ІІІ МІСЦЕ У МІСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ!

Вітаємо команду ліцеїстів, які зайняли ІІ місце у міських змаганнях з стрітболу!!!

Вітаємо з І місцем - Лавочникова Германа, учня 5-А класу та ІІ місцем - Гусакова Івана, учня 6-А класу і всіх активних учасників-ліцеїстів міських змагань з спідкубінгу. Бажаємо наступних перемог у майбутньому! Ми Вами пишаємось, так тримати!

Наші спортсмени:

Учениці 1-А класу ліцею Паронян Маріна та Макєєва Валерія

Литвиненко Єлизавета та Яцик Володимир - 9-А клас.

Вітаємо Махинько В.В. з отриманою нагородою

за підготовку команди у військово-патріотичній грі "Сокіл - Джура"

Вітаємо команду ліцеїстів, яка

08.11.2018р. виборола І місце

Козацькі розваги. Ми пишаємось нашими "ліцейськими козаками"!!!

У період з 01 по 31 вересня 2017 р. в   закладі освіти проводився місячник

«Здорова дитина – багата країна» - формування здорового способу життя.

У рамках місячника проводилися змагання серед учнів 1- 4 класів, 5-7 класів та 8-11 класів з футболу, волейболу, легкої атлетики та кульової стрільби

(керівники Махинько В.В. та Казарін О.Л.).

У 2017 - 2018 навчальному році ліцеїсти  приймали активну участь у міських спортивних змаганнях  та стали призерами та переможцями:

•   «Козацький гарт» - ІІ місце.

Команда-переможець міських змагань "Сокіл-джура" КЗ "Ліцей  стала учасницею конференції-форуму патріотичних справ учнівської молоді Дніпропетровщини «Мій внесок у перемогу України» у м. Дніпро.